wtorek, 12 maja 2026

Ogród w kwiatach

 Nareszcie dwie noce bez przymrozków........w ogrodzie wszystko odżyło

zrobiło się kolorowo i pachnąco

Rajska jabłoń

Rododendrony jak na tak duże mrozy przetrwały super



Magnolia......Susan




Bratki kwitną w najlepsze, ale będa musiły ustąpić miejsca pelargoniom, surfiniom i powędrują w miejsca gdzie słońsa jest mniej


Ułudka wiosenna


Nezapominajki posadziłam w donicach







W tunelu pjawiły się pierwsze pomidory


Sałata najlepiej smakuje wiosną



Pozdrawiam i Dziękuję ,że poświęcacie swój czas  Dusia

8 komentarzy:

  1. Kolorowo i pięknie jest w Twoim ogrodzie. Przymrozki chyba były krótkotrwałe i już się skończyły na dobre. Szkoda by było, gdyby te cuda wymarzły. Pozdrowionka!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie , a będzie jeszcze piękniej ,baśniowy ogród, pozdrawiam cieplutko.

    OdpowiedzUsuń
  3. I jak zwykle u ciebie wszystko szybciej kwitnie no jak nic rh pozazdroszczę tak pozytywnie 😀 och jaka śliczna ławeczka 😀 pozdrawiam Dusiu

    OdpowiedzUsuń
  4. Wspaniały ogród! Pięknie wyglądają Twoje rododendrony. Pozdrawiam serdecznie:)

    OdpowiedzUsuń
  5. Witaj Dusiu
    Niezmiennie piękny ten Twój ogród. Z przyjemnością mogłabym u Ciebie odpocząć.
    Pozdrawiam zapachem bzu z ogrodu

    OdpowiedzUsuń
  6. Pięknie. Cieszę się , że u Ciebie już po przymrozkach. Moja magnolia czeka z pąkami jak i pomidory wciąż w domku. Dużo ciepełka życzę. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń