Nareszcie dwie noce bez przymrozków........w ogrodzie wszystko odżyło
zrobiło się kolorowo i pachnąco
Rajska jabłoń
Rododendrony jak na tak duże mrozy przetrwały super
Bratki kwitną w najlepsze, ale będa musiły ustąpić miejsca pelargoniom, surfiniom i powędrują w miejsca gdzie słońsa jest mniej
Sałata najlepiej smakuje wiosną
Pozdrawiam i Dziękuję ,że poświęcacie swój czas Dusia
Pięknie😍
OdpowiedzUsuńKolorowo i pięknie jest w Twoim ogrodzie. Przymrozki chyba były krótkotrwałe i już się skończyły na dobre. Szkoda by było, gdyby te cuda wymarzły. Pozdrowionka!
OdpowiedzUsuńPięknie , a będzie jeszcze piękniej ,baśniowy ogród, pozdrawiam cieplutko.
OdpowiedzUsuńI jak zwykle u ciebie wszystko szybciej kwitnie no jak nic rh pozazdroszczę tak pozytywnie 😀 och jaka śliczna ławeczka 😀 pozdrawiam Dusiu
OdpowiedzUsuńPiękny wiosenny ogród :)
OdpowiedzUsuńWspaniały ogród! Pięknie wyglądają Twoje rododendrony. Pozdrawiam serdecznie:)
OdpowiedzUsuńWitaj Dusiu
OdpowiedzUsuńNiezmiennie piękny ten Twój ogród. Z przyjemnością mogłabym u Ciebie odpocząć.
Pozdrawiam zapachem bzu z ogrodu
Pięknie. Cieszę się , że u Ciebie już po przymrozkach. Moja magnolia czeka z pąkami jak i pomidory wciąż w domku. Dużo ciepełka życzę. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuń