Moje ukochane rododendrony w pełnej krasie...........uwielbiam je o każdej porze roku, ale jak zakwitną są cudowne
Większość donic juz obsadzona
Pozdrawiam i czekam na dni bez wiatru i chłodu Dusia
Żeby jasne było od początku, nie lubię gotować, przypraw nie znoszę, a na czekoladę mam uczulenie. Mieszkam na Mazurach, urządzam ogród [sadzę, odpoczywam i przyjmuję znajomych] postanowiłam udowodnić sobie(i innym też) iż potrafię obchodzić się z internetem, ba mam nawet coś do zaoferowania. Tak więc zapraszam do mojej domowej pracowni i do ogrodu na kawę...
Moje ukochane rododendrony w pełnej krasie...........uwielbiam je o każdej porze roku, ale jak zakwitną są cudowne
Urocze, cudownie wygląda ogród. Na południu wiatr ucichł a dzisiejsza noc to delikatny deszcz i nadal pada, pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuńWitaj Dusiu
OdpowiedzUsuńPiękny masz ten swój zakątek. Teraz jest tam niezwykle. Nic tylko siedzieć tam i chłonąć wszystko dookoła
Pozdrawiam serdecznie
Przepiękne kwiaty, a to dzięki Twojej pracy
OdpowiedzUsuńJa się nie dziwię dziewczyny (większość naszych koleżanek blogerek), że Wy spędzacie tyle czasu w ogrodach, jak macie je tak obsadzone i kolorowe. Ślicznie jest u Ciebie. Miłego dnia!
OdpowiedzUsuńPrzepięknie ogród tonie w kwiatach. Pozdrawiam :-).
OdpowiedzUsuńJak dla mnie najpiękniejsze królowe wiosny to wiśnie albo magnolie :D
OdpowiedzUsuńTen komentarz został usunięty przez administratora bloga.
OdpowiedzUsuń,,Ten wpis zawiera linki afiliacyjne, dzięki którym wydawca strony może uzyskać prowizję, jeśli w nie klikniesz i dokonasz za ich pośrednictwem zakupu produktu. Kliknięcie linków nie wiąże się z dodatkowymi kosztami i jest całkowicie dobrowolne”.
OdpowiedzUsuńhttps://piotrp.okazje-leadstar.pl/
https://piotrp.oferty-kredytowe.pl/
Dziękuję.
Mozaika Rzeczywistości.