piątek, 29 maja 2026

Królowe wiosny są jedne

 Moje ukochane rododendrony w pełnej krasie...........uwielbiam je o każdej porze roku, ale jak zakwitną są cudowne











Większość donic juz obsadzona





Jeszcze tylko na rabaty dokończyć wysadzanie cynii, aksamitki,szałwii i będzie można wypoczywać.
Pozdrawiam  i czekam na dni bez wiatru i chłodu Dusia

8 komentarzy:

  1. Urocze, cudownie wygląda ogród. Na południu wiatr ucichł a dzisiejsza noc to delikatny deszcz i nadal pada, pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj Dusiu
    Piękny masz ten swój zakątek. Teraz jest tam niezwykle. Nic tylko siedzieć tam i chłonąć wszystko dookoła
    Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  3. Przepiękne kwiaty, a to dzięki Twojej pracy

    OdpowiedzUsuń
  4. Ja się nie dziwię dziewczyny (większość naszych koleżanek blogerek), że Wy spędzacie tyle czasu w ogrodach, jak macie je tak obsadzone i kolorowe. Ślicznie jest u Ciebie. Miłego dnia!

    OdpowiedzUsuń
  5. Przepięknie ogród tonie w kwiatach. Pozdrawiam :-).

    OdpowiedzUsuń
  6. Jak dla mnie najpiękniejsze królowe wiosny to wiśnie albo magnolie :D

    OdpowiedzUsuń
  7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń