niedziela, 15 kwietnia 2018

Potrzebne wsparcie

Apel 

Ania https://zycienitkmalowane.blogspot.com

Zawsze jak mogłam, starałam się wspierać wszelkie akcje charytatywne, a dziś to ja potrzebuję wsparcia dla swojej koleżanki, mogę nawet powiedzieć przyjaciółki.
Bardzo Was proszę o wsparcie i udostępnienie:)

https://pomagam.pl/bachna


Basia jest wychowawczynią i nauczycielką wychowania fizycznego. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest Aniołem chodzącym po Ziemi. Kochają ją zarówno uczniowie, jak i koleżanki, koledzy, sąsiedzi, bliscy i dalsi znajomi, dosłownie wszyscy którzy Ją poznali, bo Basia zawsze myśli o innych, nigdy o sobie. Nawet, gdy w ubiegłym roku byłyśmy u Niej w Centrum Onkologii w Bydgoszczy Basia powiedziała "przyjmuję z pokorą moją chorobę, wolę że spotkało to mnie, niż moich najbliższych". Zresztą, teraz też nie wie o akcji, bo na pewno powiedziałaby, że inni bardziej potrzebują.

U Basi symptomy choroby ujawniły się w listopadzie 2016 roku. W grudniu, po operacji, usłyszała wyrok - glejak wielopostaciowy IV stopnia!!! Jednak nie poddała się, przetrwała 7-mio tygodniowe leczenie (chemia+radioterapia) w Centrum Onkologii w Bydgoszczy i półroczne w domu. W głębi duszy wszyscy wierzyliśmy że wygrała, niestety..., nie minął nawet rok i nowotwór zaatakował ponownie:(

Teraz jedyną nadzieją jest klinika w Niemczech, która stosuje terapię NanoTherm, czyli niszczenie guza od wewnątrz płynem o właściwościach magnetycznych. Koszt takiej terapii to ok. 40 tys. euro. Jest to ogromna suma nie tylko dla rodziny, ale i dla nas wszystkich, dlatego bardzo Was proszę o wsparcie oraz rozpowszechnienie apelu:)
Pomóżmy Basi :):):)

https://pomagam.pl/bachna

10 komentarzy:

 1. Dziękuję Dusiu:) Mam nadzieję że wspólnymi siłami damy radę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cegiełka dorzucona. Zdrowia dla Basi!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozdrawiam poświątecznie podziwiając Twoje wytwory Dusiu:))

  Gclub
  ทางเข้า D2BET**

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomogę pewnie - życzę Basi sporo miłości obok , wsparcia, wiary - ojej wszystkiego. Dusiu napiszę na swoich profilach FB - rozgłośnie . Trzymajcie się ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że akcja się powiedzie i Basia będzie zdrowa.

  OdpowiedzUsuń
 6. I see your blog daily, it is crispy to study.
  Your blog is very useful for me & i like so much...
  Thanks for sharing the good information!
  ดูหนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń