wtorek, 1 stycznia 2013

Przekroczyłam już setkę... - Zabawa

Moi kochani mój skromny blog przekroczył magiczna liczbę 100, w związku z tym proponuję zabawę.
Wiem jak wszyscy lubimy prezenty, niespodzianki i dreszczyk emocji !


Ogłaszam Zabawę:) Otóż wymyśliłam, że pośród komentarzy zostawionych pod postem wybiorę jedną z  jedną z Was, która najciekawiej dokończy zdanie Przyjaciółka to...... . W nagrodę chcę przeznaczyć zestaw świąteczny, ale wielkanocny będą to ozdoby wykonane szydełkiem między innymi jajka, serwetka, zawieszka w okno zobaczcie sami takie oto dziergadełka.
Będą też nagrody pocieszenia :)
Kochane, zasady są proste. Należy:


 1. Zostawić komentarz pod tym postem
 2. Dołączyć do grona moich obserwatorów [no chyba, że już nimi Kochane jesteście :)] 
 3. Na swoim blogu [jeśli taki prowadzisz] w poście wspomnij o zabawie u Dusi
 4. Dokończyć zdanie Przyjaciółka to .......
Zabawa trwać będzie do końca stycznia, zapraszam serdecznie Dusia

Tak więc Moje Panie, do dzieła!
Dziękuję Wam, że jesteście!
Dusia

33 komentarze:

 1. Przyjaciółka to...........
  ktoś kto wesprze Ciebie dobrym słowem,
  to ktoś kto da schronienie pod parasolem,
  to ktoś kto będzie płakał razem z Tobą,
  cieszył się Twoim szczęściem, radością,
  bo bycie przyjaciółką do zaszczyt bycia z Tobą!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dusiu świetna zabawa, ja takie uwielbiam
  miało być w I komentarzu hihi ale wena mnie naszła
  zaczęłam od końca wykonywać zadania, Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjaciółka to osoba, na której możesz polegać nie tylko wtedy, kiedy Ci się dobrze wiedzie, ale również w trudnych chwilach. Możesz z nią szczerze porozmawiać na każdy temat, zrozumie, doradzi i bezinteresownie pomoże, kiedy tego potrzebujesz. Jest lojalna i dyskretna.

  OdpowiedzUsuń
 4. I ja dołączam do zabawy :)
  Jeszcze do niedawna nie wiedziała co znaczy słowo ˝przyjaciółka˝ bo jej nie miałam,ale teraz już wiem

  Przyjaciółka to człowiek na którego możesz liczyć o każdej porze dnia i nocy,który płacze i śmieje się razem ze mną...

  Dziękuje mojej że taka właśnie jest :)

  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też chętnie dołączę do zabawy....Szczęście i przyjaźń tkwią tam, gdzie ludzie są wrażliwi, łagodni i delikatni w słowach, i wzajemnych kontaktach. Moja przyjaciółka taka właśnie jest .

  Pozdrawiam :) Ina

  OdpowiedzUsuń
 6. przyjaciółka to ......anioł,który bielą swego serca zarazi nasze serce

  OdpowiedzUsuń
 7. I ja dołączam do zabawy!
  Przyjaciółka to bratnia dusza, która akceptuję Cię taką jaką jesteś i na której wsparcie zawsze możesz liczyć, zarówno w dobrych jak i złych chwilach w życiu :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przyjaciółka to najwierniejsza osoba. Mogę jej wszystko powierzyć, we wszystkim mnie wspomoże.
  Dusiu, zastanawiają mnie OBSERWATORZY!
  Jakie zadanie ma jak największa ilość obserwatorów? Czy ramka z nimi ma wyglądać bogato, ma być ich z każdym dniem coraz więcej?
  Czy sądzisz, że Obserwatorzy będą zaglądać na Twojego bloga? Sądzisz, że będą u Ciebie pisać więcej komentarzy? Życzę Ci tego z całego serca.
  Znam osobiście osobę, która ma 1000 obserwatorów...Powiedziała mi, że odwiedza ją najwyżej 15 % a komentarze zamieszcza 50 60 osób...Oświadczyła, że z Nowym Rokiem likwiduje obserwatorów.
  Dzisiaj jeszcze u Niej nie byłam. Nie wiem czy już zlikwidowała...
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiemy doskonale o tym, że ilość obserwatorów nie świadczy o popularności bloga,nie realne jest odwiedzić 100 200 blogów, a co mówić 1000 w ciągu godz. dwóch,napisać komentarz, a przed dokładnie przeczytać posta.Nie wiem z jakich powodów inni odwiedzają, ja wchodzę tam co lubię interesuje mnie, czasami z ciekawości i jeśli spodoba mi się zostaję.Wiadomo jestem ograniczona czasem więc często nie dotrę do tych , których bym chciała.Pytasz czy zyskam - raczej nie, ale zabawa jest zabawą a już dziś widać kto odwiedza mnie z obserwatorów wiesz, że do tego nikogo nie zmusimy możemy tylko zinteresować. Bawmy się kochana i próbujmy zinteresować nasze koleżanki, żeby chciały do nas wracać [do Ciebie wracają ]Dziękuję za udział w zabawie sciskam mocno i pozdrawiam noworocznie Dusia

   Usuń
  2. Dusiu, i chociaż nie jestem u Ciebie obserwatorem, to zawsze wracam.
   Lubię tutaj bywać. Jednego żałuję. Zbyt późno poznałam Ciebie i Twój blog.
   Ślę moc pozdrowień!

   Usuń
  3. Kochana nie straciłaś zbyt wiele blog mój istnieje od wiosny 2011, ale tak naprawdę to od pażdziernika 2012.Miło, że chętnie wracasz muszę wstawić Ciebie do paska ;czytam; będę widziała Twoje poczynania.Zachęcam ciepło pozdrawiam i czekam Dusia

   Usuń
 9. Przyjaciółka to mój anioł stóż,moja duchowa siostra,moja wesoła kompanka wycieszek,ćwiczeń i zabaw od pierwszej klasy szkoły podstawowej,zawsze obok mnie.Znamy się kilkadziesiąt lat a dopiero w życiu dorosłym przyszło nam sprawdzić się w trudnych chwilach.Gdy w tragicznych,strasznych okolicznościach nagle zginął mój ukochany tata to ona była ze mną.Nigdy jej nie zapomnę gdy pojechała ze mną kupić dla taty ważną rzecz na ostatnią drogę,bo strasznie się tego bałam,nie umiałam spokojnie zrobić zakupów.Teraz ja jestem codziennie z nią gdy jej tata ciężko zachorował i umiera.To właśnie jest przyjaźń,być w najtrudniejszych chwilach,nie nachalnie,patetycznie...po prostu być.A ona jest ze mną w dniach smutku i radości.Gdy urodziłam synka to ona była jako pierwsza oprócz męża u mnie i cieszyła sie razem ze mną sukcesami córek,męża.Kiedyś rozmawiałyśmy o nas,mężach,pracy a teraz coraz częściej i naszych dzieciach,które są sensem naszego życia.Życzę Wam abyście miały kogoś takiego kogo mi ktoś zesłał moją przyjaciółkę.I męża...który jest moim najlepszym przyjacielem...chyba am szczęście!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Przyjaciółka to...
  Nasze drugie ja a zarazem nasze przeciwieństwo,nie zadaje pytań albo wali w łeb żeby ustawić do pionu ,milczy jak grób i broni jak lwica i zawsze ,zawsze najwierniejsza a w nocy wybudzona pogada przez telefon a kiedy trzeba drzwi w nocy otworzy i przygarnie jak kota:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Przyjaciółka do osoba na dobre i złe. To osoba,której możesz powierzyć swoje tajemnice.
  Ja jestem szczęściarą i mam przyjaciółkę ju od zawsze i na zawsze.
  Pozdrawiam Zosia.

  OdpowiedzUsuń
 12. Przyjaciółka to osoba, z którą się dzielisz tym co dobra i złe,z którą potrafisz rozmawiać nic nie mówiąc, której słuchasz kiedy ona milczy, której spojrzenie wystarczy abyś Ty wiedziała co ona czuje, to osoba, której życie jest dla Ciebie ważniejsze niż Twoje :)

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Przyjaciółka to DRUGA JA ! potrafimy porozumieć się bez słów. i nawet fajnie pomilczeć ;-)

  OdpowiedzUsuń
 14. Przyjaciółka przytuli, obetrze łzy,rozweseli, ochrzani, sprowadzi na ziemie i nigdy nie okłamie nawet gdy prawda boli . Przyjaciołka KOCHA nas bezinteresownie ♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Przyjaciółka to skarb, ale nie wszystkim jest dany :))) Tam gdzie jest niemoc - można skarbu szukać i z lupą, a i tak nie każdemu będzie dany ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 16. Przyjaciółka... albo przyjaciel... to ktoś kto odłoży swoje sprawy po to alby zająć się Twoimi.
  Odwiedzi w szpitalu, zainteresuje się jak za długo się nie odzywasz, zadzwoni wtedy kiedy ona potrzebuje, ale i wysłucha wtedy kiedy nie potrzebuje.
  Oddzwoni kiedy nie może w danej chwili rozmawiać.
  Zaproponuje pomoc kiedy tylko zobaczy, jakikolwiek brak u Ciebie. Będzie Cię słuchać nawet wtedy, kiedy będziesz marudzić jeżeli stwierdzi, że musisz się wygadać.
  Odbierze dziecko ze szkoły, kiedy poprosisz i pożyczy ulubioną bluzkę jeśli Ci się spodoba.
  I znajdzie dla Ciebie czas nawet jeśli ma go mało.
  To pokrewieństwo dusz, nawet jeśli fizyczne przeciwieństwo.
  To ktoś kto obśmieje się z Twojego dowcipu nawet jeśli jest totalnie pogięty :-)
  I będzie traktować Twojego faceta jak Twojego, nawet jeśli to największe ciacho na świecie.
  Wszystkiego naj w Nowym Roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 17. Gratuluje Ci setki obserwatorów i jeszcze raz składam moc życzeń na ten Nowy 2013 Rok,pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 18. Gratuluję Dusiu setki obserwatorów, cieszę się,że Twój blog w tak szybkim tempie się rozwija,jest to bardzo miłe.Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku i dużego zapału w twórczej pracy.Gorąco pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 19. Wszystkiego Naj! w Nowym 2013 Roku...pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
 20. Dusiu
  Po 1 wszystkiego dobrego w Nowym roku dla Ciebie i rodziny :)
  Po 2 gratuluje raz jeszcze tej setki :)
  Po 3 Zapisuję sie na candy z przyjemnością bo mam chętkę na tę wielkanocną zawieszkę bo się zrobiłam zawieszkoholiczką prze Ciebie :p
  Po 4 i smutne przyjaciółka to osoba której nie mam w swym otoczeniu a której bardzo mi brakuje :( kiedyś w latach szkolnych miałam kilka przyjaznych dusz, ale każda poszła w swoją stronę wiadomo mąż, dzieci. I bardzo mi kogoś takiego brakuje :( Temat dla mnie dosyć trudny bo osoba z którą byłam bardzo blisko przez 19lat z która mogłam rozmawiać do 3 nad ranem, do której jako pierwszej zadzwoniłam że się zaręczyłam, która była drugą osobą po mężu która wiedziała że jestem w ciąży, która w dniu swojego ślubu przedstawiała mnie rodzinie swojego męża jako najlepszą przyjaciółkę zniknęła z mojego życia tak niespodziewanie.
  Po 5 koniec smęcenia Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Gratuluję już ponad 100 obserwatorów i życzę, żeby czytających Twoje posty było coraz więcej :). Przyjaciółka to dla mnie osoba, na którą w chwilach dobrych i złych zawsze mogę liczyć, tak samo jak ona na mnie. *** O zabawie u Ciebie poinformowałam na moim pasku bocznym z prawej strony. Umieściłam tam Twój banner z linkiem do Twojego bloga. Mam nadzieję, ze tak może być. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 22. Przyjaciółka to potężna obrona, kto ją znalazł- skarb znalazł

  OdpowiedzUsuń
 23. Gratuluję SETKI i pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 24. Przepiękne dzierganki :) a przyjaciółka to wydaje mi się że ktoś taki kto jest przy nas niezależnie od wszystkiego ..

  OdpowiedzUsuń
 25. Przyjaciółka to najawiększy skarb i trzeba o niego dbać!

  OdpowiedzUsuń
 26. Przyjaciółka to osoba ,która ,nawet jeżeli nie jest w stanie- to stara Ci się pomóc (czyli moja przyjaciółka Jola).Przyjaciółka to osoba ,która o 2 w nocy przychodzi do Ciebie ,bo
  I ja dla nich zrobię to samo,albo jeszcze więcej.
  I oczywiście zapisuję się na konkurs,Dusiu.

  OdpowiedzUsuń
 27. „Wierny przyjaciel potężną obroną, kto go znalazł, skarb znalazł” (Syr 6,14).
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 28. Dzisiaj dopiero trafiłam na Pani blog - niestety. Ale bardzo się cieszę i zapraszam do obejrzenia moich poczynań :) Z chęcią zapisuję się na candy, jeśli oczywiście mogę jako świeży obserwator.
  Przyjaciółka to taki prawdziwy skarb, którego ja do tej pory jeszcze nie "wykopałam".

  OdpowiedzUsuń
 29. wow co tu można dodać, każda z dziewcząt powiedziała już wszystko. więc mogę tylko dodać,że przyjaciółka oprócz tego, że jest dla nas zawsze obecna, że nas wysłucha i pocieszy, ale też i rozgniewa nas czasami.Przyjaciółka to osoba dzięki , której potrafimy śmiać się, która powoduje że masz ochotę żyć, która nie zważa na odległość i zawsze jest ze mną , nawet poprzez maile, czy skype:). Ta, do której masz zaufanie.
  TA, która po prostu JEST!!!!
  POZDRAWIAM
  ps ta cała wypowiedź świadczy, że pragnę się zapisać do zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Piękności bardzo! Miło będzie tu zaglądać! :))

  OdpowiedzUsuń